CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA la Super Pret

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, LC

Catre Magazin

SKU: 11383 Categorie: Etichete: ,

Descriere

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, LC

Produse Similare cu CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA

Cumperi online CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WA in siguranta maxima:

Cumperi numai de la firme de renume cu recomandării excelente fără sa iți faci griji de calitatea produselor sau a serviciilor.
Plata online cu cardul in condiții de siguranță maxima garantat 100%, plații ultra securizate.
Inclusiv plata la livrare si verificare colet inainte de plata.
Livrare rapida din stoc oriunde in Romania la domiciliu sau oriunde ai nevoie.
Garanție de minim 12 luni la toate produsele prezentate.
Factura și alte acte necesare firmelor sau persoanelor fizice.
Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

mmcb.ro nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților mmcb.ro ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile mmcb.ro și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.

Catre Magazin
  • Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s poza 2021

    Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s la Super Pret

    *Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s TP (RJ-45) to 100 Mbit/s FL Singlemode

    ...
    Catre Magazin
  • Back-UPS APC CS, 500VA/300W, off-line poza 2021

    Back-UPS APC CS, 500VA/300W, off-line la Super Pret

    Model APC Back-UPS CS. Acest model are o putere intrare de 500VA si de iesire de 300W.

    ...
    Catre Magazin
  • Regulator de voltaj APC LINE-R1200VA poza 2021

    Regulator de voltaj APC LINE-R1200VA la Super Pret

    *APC LINE-R 1200VA automatic voltage regulator, 230V/50Hz

    ...
    Catre Magazin